Кам"янське лісництво розташоване на території Шепетівського адміністративного району. Контора лісництва знаходиться в с. Кам'янка, Шепетівського району,  Хмельницької обл.
Очолює Кам"янське лісництво лісничий:
Туракевич Сергій Миколайович
 
Свій трудовий шлях розпочав у 2006 році на посаді помічника лісничого Романівського лісництва, після закінчення Національного ЛТУ України. З 2011 року призначений керівником Мальованського лісництва, а з 08.11.2023 року, Сергій Миколайович, працює лісничим Кам"янського лісництва.
На території лісництва, яке займає площу 6463 га, розкинулось чотири лісових масиви: північно-східний – 1 - 27 квартал, центральний – 28 - 63 квартал, поблизу с. Кам’янка і м. Шепетівка, західний – 40 - 87 квартал, поруч сіл Пліщин та Плесна, південно-західний – 78 - 96 квартал, довкола сіл Варварівка і Радошівка.
 
У північно-східному лісовому масиві, домінують дубові ліси з дуба червоного і дуба високостовбурного – до 40% площі, які представлені – молодняками, середньовіковими, пристигаючими, стиглими та перестиглими віковими групами. Крім цього, тут ростуть: соснові ліси з сосни звичайної і модрини – до 25% площі, березові ліси з берези бородавчастої – до 20% площі, грабові ліси з граба звичайного та ільмових – до 6% площі, ялинові ліси з ялини європейської і ялиці – до 5% та осикові ліси з осики і вільхи сірої – до 2% площі, чорновільхові ліси з вільхи чорної – до 2% площі. 
 
У штат лісництва входять три майстри лісу. Веде господарство у лісництві і відповідає за його стан лісничий. Всі вони є посадовими особами державної лісової охорони.
Територія лісництва розділена на три майстерських  дільниці.
Площа вкритих лісовою рослинністю ділянок становить 2133,5 га, загальний запас насаджень - 67373 тис.м³.
Ділянки лісу з молодими насадженнями відзначаються дуже добрими захисними умовами, тому тут взимку концентруються зайці-русаки, лисиці, козулі.
У середньовікових насадженнях кращі кормові умови, зазвичай, тому тут живе чимало видів птахів: берестянка звичайна, вівчарик весняний, вільшанка, вивільга, ворона сіра, горихвістка звичайна, грак, дрізд співочий, дятел великий, жайворонок лісовий, зяблик і кропив’янка рябогруда.
Серед ссавців у поле зору потрапляють: білка звичайна, куниця лісова, бурозубка, єнотовидна собака, їжак звичайний, кріт, ласка та миша лісова.
Для лісових формацій особливо там, де протікають річки і є болота, типові такі земноводні: жаба гостроморда, зелена ропуха, жаба трав’яна. У теплу пору року в цих лісах під гнилими колодами, пеньками, купами хмизу іноді скупчуються тритони звичайні, які тут і зимують.
У лісових зооценозах трапляються плазуни: ящірка прудка, веретільниця, ящірка живородяща, вуж звичайний і спорадично мідянка. 
На території Кам'янського лісництва розташований лісовий розсадник площею 2,5 га на якому вирощують основні лісоутворюючі декоративні кущі та дерева для озелененя. Також є шкілка декоративних рослин площею 0,6 га, де вирощують саджанці самшиту вічнозеленого, туї пірамідальної, туї коловидної, туї кулевидної, ялівець козацький, а у  теплиці, площею 200 м², проводиться живцювання декоративних дерев та кущів, які в подальшому висаджуються в шкілку на дорощування.
Усі ми любимо відпочити на природі, вдихнути на повні легені ковток чистого повітря, побути у спокої та затишку і навіть підсмажити на кострі смачну шкварку. Для цього на території Кам»янківського лісництва ДП «Шепетівський лісгосп» створено зону відпочинку «Дубки», яка знаходиться від м. Шепетівка на відстані 5 км неподалік траси Городище-Старокостянтинів (Р 05). Тут збудовані альтанки, бесідки, дитячі майданчики, гойдалки.
На території зони відпочинку «Дубки» знаходиться торговий павільйон «Лісовичок» в якому реалізуються різноманітні лісові товари такі, як: сік, ягоди, мед, декоративний посадковий матеріал, вироби з дерева, деревне вугілля, тощо. 
Отже: «Ласкаво просимо Вас!», — дорогі шепетівчани та гості міста з дітьми в «Дубки», де Ви весело проведете час і зробите Ваш відпочинок приємним, радісним та незабутнім!!!

Схема Кам'янківського лісництва