Климентовицське лісництво розташоване на території Шепетівського адміністративного району. Контора лісництва знаходиться в с. Климентовичі, Шепетівського району, Хмельницької обл.
Очолює Климентовицьке лісництво лісничий:
Биковський Юрій Олександрович
 
Лісничим Климентовицького лісництва, Юрій Олександрович, працює з 01.09.2023 року.
 
Лісництво, загальною площею 2629,6 га, реорганізоване у 2011 році та розташоване в центральній частині філії «Шепетівське лісове господарство» ДП "Ліси України".
Межує: на півдні - з землями Судилківської сільської ради, на сході - з Мальованським лісництвом, на півночі - з лісовими масивами Рудня-Новеньського лісництва та землями Городнявської сільської ради, а на заході - з Шепетіським лісництвом. Частина земель ДЛФ Климентовицького лісництва розміщена на землях Городищенської сільської ради і знаходиться в найпівденішій частині лісгоспу. 
Переважаючими породами є сосна звичайна та дуб звичайний, на які припадає понад 70% вкритої лісом площі. Саме ці насадження утворюють віковічні бори та діброви. У дібровах переважає підлісок, сформований із ліщини звичайної, калини звичайної, крушини ламкої. Великі площі насаджень формує береза повисла, ялина європейська, незначні площі зайняті дубом червоним, буком лісовим, грабом звичайним, ясеном звичайним, акацією білою, осикою, липою дрібнолистою, тополею канадською та каштаном звичайним.
У деревостані хвойних лісів переважає сосна звичайна, поодиноко-береза бородавчаста, рідше - дуб звичайний.
Климентовицьке лісництво характеризується наявністю ценозів липово-дубових лісів, що поширені в заплаві річки Цвітохи. Також наявні тут і вільхові ліси. Серед них переважають гадючникові (з гадючником в’язолистим), безщитникові, щучникові, малинові.
Підлісок не розвинений. Чагарниково-трав’яний покрив представлений чорницею, орляком звичайним, брусницею, щучником дернистим, дзвониками персиколистими, вересом звичайним, веснівкою дволистою, молінією голубою, багном звичайним, ожиною волосистою, перстачем гайовим, перлівкою пониклою та вербозіллям звичайним. У досить добре розвиненому килимі мохів виділяється рунянка звичайна, сфагнум, плевроцій Шребера, та гілокомій блискучий.
Орнітофауна найбільш представлена такими видами птахів: яструб малий, щиглик, щеврик лісовий, шуліка чорний, чикотень, чечітка звичайна, сорока, соловей східний, сова сіра, синиця довгохвоста, снігур, підорлик малий, омелюх, лелека чорний і дятел малий.
Через територію лісництва протікає річка Цвітоха, завдяки чому тут багатий світ земноводних, серед яких зустрічаються часничниця, квакша, жаба трав’яна, тритон звичайний, ропуха сіра, кумка червоночерева, ропуха зелена, а в лісових озерцях - жаба озерна.
В теплу пору року часто можна зустрітися із різними видами плазунів: веретільницею, вужем звичайним, гадюкою звичайною, мідянкою, ящіркою прудкою, а в тутешніх водоймах - з жабою ставковою, черепахою болотяною та вужем водяним.
Найбільш поширеними ссавцями у лісах лісництва є миша лісова, кріт, пацюк сірий, їжак звичайний, нічниця велика, вовчок лісовий, ласка, куниця лісова, заєць-русак, лисиця, бобер, козуля європейська, свиня дика.
Більше 20 років лісництво очолював Микола Олексійович Корнійчук, який з усією відповідальністю ставився до збереження лісового фонду, функціонування і розвитку лісового господарства.                               
Щоб покращити умови відпочинку краян у лісах, працівники філії докладають чимало зусиль, створюють рекреаційні зони, аби перебування відвідувачів зелених угідь було цивілізованим й залишало від спілкування з природою тільки гарні враження. Тут руками лісівників збудовно різноманітні альтанки, лавки і столи для відпочинку. 
інформаційні стенди на природоохоронну тематику ненав’язливо розповідають про правила поведінки у лісі та багате розмаїття природи нашого краю. Це місце завжди людне, користується популярністю.
Не оминають подорожні та відвідувачі лісу й альтанок, що облаштовані при в’їздах до найбільш людних ділянок угідь. От і обабіч шляху, неподалік повороту до с. Савичів, ми мали змогу поспілкуватись з відвідувачами зони відпочинку, створеної турботливими лісівниками. Лідія Василівна і Тамара Миколаївна дібралися сюди аж із с. Сенігова, бо, як кажуть, настала пора дарів природи, отож хочеться зробити вітамінні запаси. А після походу за чорницями одне задоволення відпочити у гарно облаштованому місці під гіллям тінистих дерев. Тут є всі умови, щоб і підкріпитись, і провести дозвілля, додають жінки і дякують за це майстрам лісгоспу.
 

Схема Кліментовичського лісництва