Плесеньське лісництво розташоване на території Шепетівського адміністративного району. Контора лісництва знаходиться в с. Кам'янка, Славутського району, Хмельницької обл.
Очолює Плесенське лісництво лісничий:
Полюшкевич Володимир Миколайович
 
Після закінчення державної сільськогосподарської академії розпочав свою трудову діяльність на посаді помічника лісничого Романівського лісництва. Майже 17 років пропрацював на підприємстві інженером охорони і захисту лісу. На посаді лісничого Плесенського лісництва працює з 2010 року.
Лісництво із загальною площею 2294,9 га, створене 2011 року в результаті реорганізації Кам’янківського лісництва. 
Територія лісництва розташована в західній частині ДП «Шепетівський лісгосп» і межує: на півночі з землями Миньковецької сільської ради Славутського району, на сході - з землями Судилківської сільської ради, на південному сході - Шепетівської міської ради, півдні і північному заході - Цвітоською сільською радою Славутського району, на заході - Хмельницьким лісництвом військового лісгоспу.
У лісництві переважають дубові насадження, що займають 31% вкритих лісом площ. Досить поширені у лісництві соснові ліси на які припадає 28% площі. Вони розміщені на вирівняних сухих ділянках або невисоких підвищеннях із слабкопідзолистими грунтами і найчастіше представлені угрупованнями соснових лісів чорницевих, спорадично – чистими зеленомоховими лісами, зрідка з переважанням чорниці. Немалу площу (24%) займають березові ліси, сформовані березою повислою. Незначні території насаджень припадають на ялину європейську, граб звичайний, ясен звичайний, клен гостролистий, осику, вільху чорну, липу дрібнолисту.
Підлісок представлений ліщиною звичайною, крушиною ламою, малиною, ожиною сизою, бузиною чорною. Із трав’янистих рослин переважають смілка поникла, тонконіг вузьколистий, конюшина середня, герань криваво-червона тощо.
Серед ссавців у поле зору потрапляють: бурозубка, миша лісова, кріт, їжак звичайний, ласка, куниця лісова, білка звичайна, заєць-русак, лисиця звичайна, козуля європейська та свиня дика.
Світ земноводних характеризується жабою гостромордою, зеленою ропухою, жабою трав’яною, кумкою червоночеревою і ропухою звичайною. У теплу пору року в цих лісах зустрічаються тритони гребінчасті, тритони звичайні та ін..
У лісових зооценозах трапляються плазуни: ящірка прудка, веретільниця, ящірка живородна, вуж звичайний і гадюка звичайна, мідянка.

Схема Плесеньского лісництва