Пліщинське лісництво розташоване на території Шепетівського адміністративного району. Контора лісництва знаходиться в с. Кам'янка, Славутського району,  Хмельницької обл.
Очолює Пліщинське лісництво лісничий:
Савчук Михайло Вікторович
 
Після закінчення Березнівського лісового коледжу а, згодом, лісогосподарського факультету Житомирського агроекологічного університету, розпочав свою професійну діяльність помічником лісничого. З 2010 року працює на посаді лісничого Пліщинського лісництва, ефективно використовуючи свої знання та практичні навички, а ще Михайло Вікторович ефективно здійснює керівництво учнівським лісництвом «Пліщинське», що створене і успішно діє в його рідній школі.
Лісництво створене в 2011 році в результаті реорганізації Кам’янківського лісництва. 
Землі Пліщинського лісництва розміщені на площі 1820 га в піденно-східній частині ДП «Шепетівський лісгосп» і межують: на півдні з с. Пліщин, південному заході - с. Радошівка Ізяславського району, на північному заході - с. Варварівка Славутського району, на півночі та північному сході з Кам’янківським лісництвом, а на сході - з м. Шепетівка.
Із переважаючих насаджень, у вкритій лісом площі 74% займає сосна звичайна, по 9 % - дуб звичайний і вільха чорна, 4% - ялина європейська. Незначні площі займають дуб червоний, акація біла, береза повисла, осика та клен-явір.
Підлісок представлений ліщиною звичайною, крушиною ламкою, бузиною чорною, малиною звичайною, ожиною сизою. Серед бореальних трав’янистих видів переважають одинарник європейський, веснівка дволиста, квасениця звичайна, чорниця, брусниця, щучник дернистий, грястиця збірна та багато інших.
Багатий у лісництві і тваринний світ. Серед ссавців найбільш поширені: їжак звичайний, кріт, ласка та миша лісова, білка звичайна, куниця лісова, заєць-русак, лисиця звичайна, борсук, бобер річковий, козуля європейська та свиня дика.
Територія ДЛФ лісництва обмежена сільськогосподарськими угіддями, тому ліс характеризується великим різновиддям птахів. Тут часто зустрічаються лелека, берестянка звичайна, вівчарик весняний, вільшанка, вивільга, горихвістка звичайна, дрізд співочий, дятел великий, жайворонок лісовий, зяблик, кропив’янка рябогруда, крук, норець, мартин великий, сойка та зозуля.
Територією лісництва протікає річка Гуска з притокою Очеретянка. На вододілах часто трапляються джерела прісної води, тому угіддя лісництва характеризується великою кількістю земноводних і плазунів, найпоширенішими серед яких є: жаба гостроморда, зелена ропуха, жаба трав’яна, кумка червоночерева і ропуха звичайна. В річках та ставках водяться товстолобик, короп, карась, в’юн, лин, окунь, щука. 

Схема Пліщинського лісництва