Одним з головних підрозділів ДП "Шепетівський лісгосп" є лісопромисловий комплекс, територія якого займає площу близько 9,1 га. До складу лісокомплексу входить дільниця розкряжування і навантаження деревини та дільниця розпиловки деревини.
Очолює лісокомплекс:
Гордій Євген Михайлович
 
Після закінчення школи у 1982 році, адже було багато порад, рекомендацій, але вибрав він професію, пов’язану з переробкою м'ясо-молочної продукції, вступивши до Вінницького професійно-технічного училища м’ясокомбінату, після закінчення якого був призваний до лав збройних сил Радянської Армії. Під час служби в армії багато читав, спілкувався з однолітками і тому, після звільнення в запас, вирішив стати лісівником. В 1986 році він вступає до Львівського лісотехнічного інституту, який закінчив в 1991 році отримавши кваліфікацію інженера-технолога за спеціальністю лісоінженерна справа.       
У Шепетівський лісгосп Євген Михайлович прийшов працювати у 1999 році, де працював майстром розкряжувального і стружкового виробництва, інженером по реалізації, а з 2008 року начальником нижнього складу та, згодом, начальником лісокомплексу.
Загалом на лісокомплексі Державного підприємства "Шепетівське лісове господарство" працює 39 чоловік, з них: начальник лісокомплексу – Гордій Є. М., старший майстер переробки деревини - Берегельський Л. М., майстер лісокомплексу Чернецький Ю. О., бухгалтер - Заболотна А. І., 34 робітників. 
З верхніх складів лісопродукція вивозиться на нижній склад в сортиментах автомобілями марки ЗІЛ-131 та Урал з самонавантажувальними пристроями (маніпуляторами).
Нижній склад призначений для приймання, зберігання, а також відвантаження готової продукції споживачам.
Частина сортиментів з нижнього cкладу поступає в цех переробки деревини для виготовлення товарної продукції. Річний об’єм переробки деревини на підприємстві у 2021 році склав 8,1 тис.м3. Успішно експлуатуються імпортні стрічковопильні верстати "Міні-Профі - 900", Італія; "Хема УХ 800", Німеччина; "Пауль", Німеччина; вертикальна пилорама марки PRU-570/ 8  з паспортною продуктивністю 10-15 кбм за зміну. Товарна продукція, що випускається в цеху переробки, а це  обрізний і необрізний пиломатеріал –реалізується, як на внутрішній ринок українським споживачам, так і на експорт іноземним споживачам в основному до Китайської Народної Республіки.  На території цеху переробки деревини  функціонує сучасна сушильна  камера «Ванічек», Австрія  з комп’ютерною системою контролю  де  в місяць піддається обробці близько 100 м3 хвойного пиломатеріалу.
Основними видами продукції, що реалізує ДП "Шепетівський лісгосп" є:
  • лісоматеріали круглі класу А, В, С, D;
  • дров"яна деревина ПВ;
  • дров"яна деревина НП;
  • пиломатеріали хвойних та листяних порід.
З метою формування прозорого ринку деревини, орієнтованого на потребу внутрішнього товаровиробника, ДП "Шепетівський лісгосп" щоквартально бере участь у проведенні відкритих аукціонних торгів з продажу необробленої деревини і на українському ринку працює з такими відомими споживачами як: "ТзОВ "Свісс-Кроно", Львівська обл.; ТзОВ "Веселі бобри", Чернігівська обл.; ТзОВ "Перечинський лісохімічний комбінат", Закарпатська обл..; Хмельницька обл..; ТОВ "ЦПУЛ". М.Київ; ТзОВ "Цунамі", Волинська обл..; ТОВ "Самвер", Закарпатська обл.., ТОВ "Барлінек Інвест", Вінницька обл…
На лісокомплексі підприємства задіяний електронний облік деревини, що дає змогу приймати лісопродукцію, яка була вивезена з верхніх складів та реалізувати її в подальшому споживачам. Внесені облікові дані про марковану деревину зберігаються в пам’яті КПК (кишеньковий персональний комп’ютер) і центральній базі даних електронного обліку деревини. Це дає змогу встановити легальність лісопродукції та контролювати весь рух деревини від місця заготівлі  до реалізації її споживачам.