Корчицьке учнівське лісництво створене в 1984 році на базі Романівського лісництва ДП « Шепетівський лісгосп» за ініціативою лісничого цього лісництва Романа Васильовича Пікуса та директора Корчицької середньої школи Василя Йосиповича Федорчука.
Село Корчик розташоване в північній частині Шепетівського району і з усіх боків оточене лісовими масивами, де основними лісоутворюючими породами є дуб звичайний та червоний. Окрім цього, у лісництві виділяються площі зайняті чорновільховими лісами, соснові ліси, в яких зустрічається модрина, березові ліси, в яких переважає береза бородавчаста, ялинові насадження з ялини європейської, а також осикові ліси з осики і вільхи сірої. Великим розмаїттям представлений і тваринний світ.
Якраз ці передумови відіграли вирішальну роль у створенні учнівського лісництва, котре більше тридцяти років працювало ритмічно і стабільно виконує заплановані лісогосподарські роботи та заходи в нинішній час.
Юні лісівники садили лісові культури, доглядали за насадженнями, проводили очистку лісу від захаращень, охороняли зелені насадження, птахів, звірів, оволодівали теорією лісівництва, проводили виховні заходи та масову роботу з школярами молодших і середніх класів.
З моменту утворення учнівського лісництва його вихованцями заліснено більше 10 га земель ДЛФ, виготовлено і розвішано 705 шпаківень, зібрано 75 кг насіння декоративних кущів та дерев. Гарні здобутки і традиції, закладені 30 років тому, продовжуються школярами і на сучасному етапі. Керівництво учнівським лісництвом сьогодні здійснюють лісничий Романівського лісництва, Відмінник лісового господарства Ілля Миколайович Цибанюк та директор Корчицької ЗОШ І-ІІІ ст. Микола Адамович Гавриш.
Робота в учнівському лісництві формує у школярів екологічно зорієнтовані цінності, що спрямовані на подолання конфліктів між людиною та природою - вважає Микола Адамович. У юних лісівників формуються знання і вміння дослідницького характеру, розвивається творча ділова активність.
Юні лісівники залучаються до практичної діяльності в справі охорони і відтворення навколишніх лісів, що забезпечує прищеплення їм любові і бережливого ставлення до природи рідного краю. У вихованців цього дитячого колективу формується почуття самоповаги та поваги до інших, їх праці, бажання надати допомогу у складних ситуаціях. Праця учнів в цьому учнівському лісництві сприяє професійній орієнтації, виховує в них любов до природи і найголовніше, людяність.