Свято футболу та здоров»я
11.12.2021 18:50 - давність новини: 2 р.
Категорія: Загальні новини
Автор:  Інтернет- провайдер WESTNETWORK

11 грудня 2021 року в спорткомплексі Хмельницької обласної ДЮСШ «Колос» пройшов відкритий Чемпіонат Хмельницької ДЮСШ «Колос» з міні футболу серед дитячих команд 2010-2011 рр.. присвячений 30-ій річниці збройних сил України. У змаганнях взяли участь юні футболісти Шепетівської комплексної ДЮСШ, Острозької ДЮСШ Рівненської області, SPORT KIDS міста Славута, ДЮСШ «Колос» Шепетівського району та «Папірник» селища Понінка.
Кубок за перше місце виборола команда SPORT KIDS міста Славута, друге почесне місце зайняла команда «Папірник» селища Понінка, третє місце посіла команда ДЮСШ «Колос» Шепетівського району.
Всі юні футболісти нагороджені кубками, медалями, дипломами відповідного ступеню, футбольними м»ячами, а кращі гравці команд спортивними відзнаками за сприянням Хмельницької області КДЮСШ «Колос» , Хмельницької обласної асоціації  футболу, федерації футболу Шепетівського району та територіальних громад.
Впродовж багатьох років офіційними спонсорами змагань виступили приватні підприємці Михайло Верхогляд, Ігор Манжалій, голова первинної профспілкової організації ДП «Шепетівський лісгосп» Олександр Васянович, директор ДП «Шепетівський лісгосп» Володимир Сасюк передали для юних футболістів Чемпіонату — солодощі.